Nisan LilaKutu

Leave a Comment
Kozmetik ürünlerini çok kullanan biri olmamakla beraber bu kutu mevzusu dikkatimi çkmişti bloglar arasında gezerken.Bu kutularda kozmtik ürünlerinin deneme boyları oluyor.Ortalama fiyatlları ise 20 lira şimdi itirazlar gelebilir 20 değil 19 lira diye ama unutmayın ki kredi kartı ile ödeme kabul etmeyen sistem Paypall üyeliğine mecbur diyor sizi ve Paypall de alıyor oradan 2-3 lira abonliğiniz geliyor sizin 21-22 liraya ben az bil söyldim üçün beşin lafı olmaz.Gelelim bu ay ki kutu içeriğine.
 
   

    Inglot 974: (Orj. 15 ml - 19 TL, numune: 15 ml):Orijinal boy ürün sadece bu oje vardı onu da alın işte verdiğiniz paranın karşılığı diye koymuşlardı sanırım zira hiç bir özelliği yok markasından ziyade ben bu fiyata neler neler yapar bu öje insanın tırnağına dedim ama yok canım ülkemin nadide markası Pastelden aldığım 2 liralık ojelerden hiç bir farkı yok bence.Kimyasal mimyasal hikayeleri ile milleti uyutuyorlar oje bu heryeri kimyasal yok zararsızmış da şöyleymiş böyleymiş 2 liraya oje diyorum onlar 19a satıyorlar.Aradaki farka bak
   
    Rareblossom Organik Şampuan -Normal Saçlar İçin-: (Orj. 250 ml - 35 TL, numune: 20 ml): Kutunun içinden çıkan adam gibi işime yarayacak tek ürün bu diye bilirim şanpuanımı değiştirdiğim şu günlerde işime yarar umarım pek bir methetmişler kullananlar bakalım nasıl çıkacak.  Bioderma Sensibio ,

    H2O Susuz Temizleme Solüsyonu: (Orj. 250 ml - 43 TL, numune: 20 ml): Çok methediyor diğer blogcular ben de merak ediyordum Allahtan makul bir boy numune koymuşlar da anlaya bileceğim cildimde işe yarayıp yaramadığını.  

    Bioderma-Photoderm Max Güneş Koruyucu Spf 50:Orjinal 40 ml:55 TL numune:2ml: Ne bekliyorlarsa artık 2 ml. krem yüzümüzde nasıl bir mucize gösterecek ki biz de koşa koşa gidip satın alacağız anlamadım ben bu LilaKutuyu hazırlayanları.
  
    Palmer's Eventone Fade Cream Ultra Yüz Kremi & Cocoa Butter Firming Lotion: (Orj. 75 gr 35 TL & Orj. 400 ml 25 TL, numuneler: 2.5 ml):   NeoStrata Scin Active Cilt Bakım Serisi: Dnm boy gündüz kremi gece kremi göz kremi çıktı içinden 2 ml.lik poşetler halinde denyeceğimi sanmıyorum ama deneycek birine veririm artık.

    Activin T Form İçeceği Hot/Cut: (Orj. 15li paket 13/15 TL, numuneler: 8 gr):Biri sıcak suda diğeri soğuk suda hazırlanan iki ürün zayıflamaya yardımcı oluyormuş bakalım bu iki şase ile kaç kilo vereceğim.Zaten krem numuneleri gibi poşette geldi onu suya döküp içer miyim hiç bilmiyorum. Pupa-Miss 

    Milkie Fizzy Banyo Tableti:(Orj.6lı paket 16 TL. numune:1 adet): Küvete atılınca köpürüyormuş banyo ürünüymüş.Ben Pupanın ürünlerini oldum olası merak etmişimdir deneyelim bakalım.  Beauty Face the Lift-Maske:Yine poşet numuneler ve boyutları hakkında tekrara düşmeyecğim çöpe gidecek ürün için yorum yapmaya değmez bence.
   Max Factor-Ageless Elixsir Fondoten:1 ml. iki numune

      Kutunun kapağında yazan en son ne zaman yeni bir şey keşfettiniz şeklinde ki tuzak soru çoğu bloglarda bu kutunun reklamını yapmak için kullanıyor yok beklerken ki heyecanmış yok ürünler çok iyiymiş bence hepsi hikaye.Minik minik denem boyu bile olmayan ürünler hele o poşetlerde ki ürünlere ne demeli kullanırken oraya buraya sürülürler damlatmayayım diye taklalar atasınız hiç koynayın daha iyi.Bir çoğu çöpe gidecek.Babamın bu durumlarda kullandığı çok hoş bir söz var ben de onun gibi diyorum ki 20 liram bağıra bağıra gittim.Benim keşfim mi ne oldu bu tür kutular para tuzağından başka birşey değilmiş.Hiç mi iyi bir şey yok diyenler içinse kutusu kaliteli ve gönderim hızları çok iyi 15inde kargoya verilen kutu 16sında elimdeydi.Haa bu arada unutmadan herşeye rağmen ben üye olacağım derseniz eğer sanal kart kullanın eğer kredi kartı kullanırsanız sistem öbür ayın aboneliğini otomatik yeniliyor ekstrenizi kontrol edin derim.


0 yorum :

Yorum Gönder